Müşteri kontrolu tamamen sizin elinizde. Yeni hesap açabilir, hesap silebilir, yenileme yapabilir ve kullanıcı banlayabilirsiniz.

 

Bayi panelinden tüm cihazlar için kod oluşturabilirsiniz. Sistemimiz bütün MAG cihazları ile uyumludur.

 

Ücretsiz Test

Sınırsız adet (1,3,12,24 saat) test hesabı açabilirsiniz. Müşterilerinize satın Almadan denetebilirsiniz. Daha İyi bir hizmet sunabilirsiniz.

IPTV Bayilik bayilik hesabı oluşturmak veya mevcut bayilik hesabınızı devam ettirmek için yönetmeliğimiz aşağıdaki gibidir;

 

 1. 1-Bayilik hesabı açılabilmesi için en az 250₺ ödeme yapılması gerekir. (Mevcut bayimiz iseniz bu maddeyi es geçebilirsiniz.)
 2. 2-Mevcut bayilerimizin her ay belli miktar kredi yükleme zorunluluğu yoktur.
 3. 3-Kredisi biten bayilerin 5 ay üst üste kredi yüklemeyen bayilerin bayilik hesapları pasif hale getirilecektir.

Bayilerimize tanıdığımız ayrıcalıklar.

 

 • Bonus Sistemi
 • (500 ₺Yükleme Yaptığınızda 100 Bonus Kredi
  1000 ₺Yükleme Yaptığınızda 200 Bonus Kredi
  2000 ₺Yükleme Yaptığınızda 500 Bonus  Kredi)
 • Windows Uygulama
 • Android Uygulama
 • Web TV Hizmeti
 • DNS tanımlama (ücretsiz)
 • Web site kurulumu (ücretsiz)

Kredi Sistemi Bir Nevi Kontör Sistemi Gibidir

Örnek: 6 Aylık Bir Üye Kaydı Yaparsanız Bakiyenizden 65 Kredi, Eğer 12 Aylık Bir Üye Kaydı Gerçekleştirirseniz Hesabınızdan 100 Kredi Eksilecektir Siz Bu Paketleri İstediğiniz Fiyata Satabilirsiniz.

Kurallarımıza uyduğunuz ve saygı duyduğunuz sürece sizleri de iş ortağımız olarak görmekten memnuniyet duyacağımızı unutmayın!

Bayilik panelinizden kullanıcı oluştururken ü,ç,ğ,ş,ı,j,ö gibi özel ve Türkçe karakter kullanmamaya özen göstermelisiniz. Kullanıcı eklendikten sonra bazı durumlarda bu karakterler için sorun yaşandığı gözlemlenmiştir. Bu tür sorunları çözüme kavuşturmak için iletişime geçebilirsiniz.

DNS adresi panelinizden m3u dosyası indirmek istediğinizde sizin belirlediğiniz bir DNS adresi ile dosyalarınızı indirebilirsiniz ve kanal linkleriniz sizin belirlediğiniz DNS ile yüklenebilir. DNS adresi bayilerimiz için oldukça uygun bir seçenektir. Bu seçenekten her yeni bayilerimiz istediği zaman yararlanabilmektedir. Bizim tarafımızdan karşılanan DNS adres hakkınız sadece 1 (bir)’dir.

Aklınıza Takılan Soruları Bize Sormaktan Çekinmeyin

Gelin Bir Tanışalım

GNC-İPTV [email protected] Tüm Haklarımız Saklıdır.
1
IPTV Bayilik
Hoşgeldiniz efendim size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by