/
IPTV Bayilik Sistemine Hoşgeldiniz

Sizler de sunduğumuz hizmetlerin yaygınlaşmasında yeni üye kitlesine ulaşmamızda IPTV Bayilik iş ortağı olabileceğinizi unutmayın! Bu sayede ek bir gelir elde edebilir ve hizmet verebilirsiniz.

Kurallarımıza uyduğunuz ve saygı duyduğunuz sürece sizleri de iş ortağımız olarak görmekten memnuniyet duyacağımızı unutmayın!

Bayilik panelinizden kullanıcı oluştururken ü,ç,ğ,ş,ı,j,ö gibi özel ve Türkçe karakter kullanmamaya özen göstermelisiniz. Kullanıcı eklendikten sonra bazı durumlarda bu karakterler için sorun yaşandığı gözlemlenmiştir. Bu tür sorunları çözüme kavuşturmak için iletişime geçebilirsiniz.

DNS NEDİR?

DNS adresi panelinizden m3u dosyası indirmek istediğinizde sizin belirlediğiniz bir DNS adresi ile dosyalarınızı indirebilirsiniz ve kanal linkleriniz sizin belirlediğiniz DNS ile yüklenebilir. DNS adresi bayilerimiz için oldukça uygun bir seçenektir. Bu seçenekten her yeni bayilerimiz istediği zaman yararlanabilmektedir. Bizim tarafımızdan karşılanan DNS adres hakkınız sadece 1 (bir)’dir.

IPTV Bayilik  bünyesi altında bayilik hesabı oluşturmak veya mevcut bayilik hesabınızı devam ettirmek için yönetmeliğimiz aşağıdaki gibidir;

  1. Bayilik hesabı açılabilmesi için en az 500 TL ödeme yapılması gerekir. (Mevcut bayimiz iseniz bu maddeyi es geçebilirsiniz.)
  2. Yeni bayi veya mevcut bayi farketmeksizin tüm bayilerimizin her ay en az 500 TL kredi yüklemeleri gerekmektedir.
  3. 3 ay boyunca üst üste 500 TL kredi yüklemeyen bayilerin bayilik hesapları tekrar açılmamak üzere kapatılacaktır.
  4. Hesabında var olan tüm kullanıcıların mağduriyet yaşamaması için ise sistemin ana havuzuna aktarılacaktır.

Bayilerimize tanıdığımız ayrıcalıklar;

  • Windows Uygulama
  • Android Uygulama
  • Web TV Hizmeti

Ek ücrete tabii olan hizmetlerimiz;

  • DNS Tanımlama (50 TL)
  • IPTV’ye özel websitesi tasarlama (2500 TL)

Her bayimiz ve bireysel müşterimiz için ücretlendirme aşağıdaki gibidir;

Bayi olmak için 200 kredili 500 TL paketini almak zorunludur. Eğer 6 aylık bir üye kaydı yaparsanız bakiyenizden 1 kredi, eğer 12 aylık bir üye kaydı gerçekleştirirseniz hesabınızdan 2 kredi eksilecektir. 100 kredi ile 50 adet 1 yıllık, 100 adet 6 aylık üyelik satışı gerçekleştirilebilir.

Bireysel paketleri satın almak için 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketlerimiz bulunmaktadır. 3 aylık paket 58,00 TL, 6 aylık paketimiz 119,00 TL ve 12 Aylık paketimiz 199,00 TL’dir.

Test yayınlarımız tamamen ücretsizdir. Menü üzerinde bulunan TEST ALbağlantısına tıklayarak test yayın talebinde bulunabilirsiniz.

2019@ IPTV BAYILIK TR