/
IPTV Bayilik Sistemine Hoşgeldiniz

IPTV Bayilik Hizmetlerimiz Hakkında

Uzun yıllar IPTV Bayilik hizmeti veren ekibimiz güçlü sunucular eşliğinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. 100GB/s kapasiteli portları bulunan sunucularda verilen yayınlar sayesinde +4000 kanal kesintisiz izlenebilir. Verdiğimiz hizmetlerde SmartTV desteği bulunmaktadır. Webtv panelimiz, android ve ios uygulamalarımız ile tüm kanalları istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

Tüm bu özellikler IPTV Bayilik hizmeti alan müşterilerimiz için de geçerlidir. IPTV Bayilik hizmeti alan müşterilerimiz, kendi müşterilerine sağladıkları yayınların kalitesinden hep memnun kalmıştır. Yayın kalitesi ve UPTIME değerlerimiz en üst düzeydedir. Bu sebeple IPTV Bayilik hizmetlerimizden kesinlikle memnun kalacağınıza inanıyoruz. Bunu sağlamak için düzenli olarak sunucu ve panel bakımları yapıyoruz.

IPTV Bayilik hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için iletişime geçmekten çekinmeyin…

IPTV BAYİLİK HAKKINDA KISACA

Gelişmiş sunucu kaynakları sayesinde kesintisiz yayın imkanı.

Özellikler

Aktif Bayi 70%
70% Complete
Aktif Kanal 80%
80% Complete
Aktif Sunucu 90%
90% Complete
Alt Müşteri 90%
90% Complete
Panel Yönetimi 100%
100% Complete
2019@ IPTV BAYILIK TR