İptv Avrupa Bayilik Verilir

İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.

İPTV Bayilik Hizmeti

Türkiyenin en iyi iptv server alt yapısına sahip olduğumuzu sizlere bildirmek ve duyurmak isteriz. Bu alt yapıya sizde sahip olarak iptv bayilik hizmetinden yararlanın kendi işinizi kurun profesyonel kaliteli alt yapımızdan yararlanarak sizde hizmet sağlayın

İPTV BAYİLİK

KALİTELİ BAYİLİK

PRO BAYİLİK PANELİ

7/24 DESTEK İMKANI

Kaliteli İptv Bayilik

Kredili Bayi panellerimiz Güçlü Alt Yapısı ile Hizmetinizde İPTV Bayilik Serverimizden faydalanabilirsiniz. En kaliteli sunucularda bulunan 1000’den fazla Televizyon Kanallarını Yüzlerce VOD Arşivimizi iPTV olarak sunmaktayız. Altyapımızın güçlü olmasıyla birlikte donmasız ve takılmasız bir şekilde kanallarımızı 7/24 HD olarak izleyebilirsiniz. 18 Yıllık Deneyimimizle Tanışın. İptv Bayilik alarak kendi işinizi kurabilir profesyonel alt yapımızdan yararlanarak kendi müşteri kitlenizi kurabilir satış yapabilirsiniz.

İptv Bayilik Panellerinize Kredi Yukledikce IPTV Hesaplari Acabilirsiniz, IPTV Hesabi Actiginiz esnasinda Sistem tarafindan otomatik sekilde kredinizden dusmektedir, Krediniz Bittiginde yeniden kredi yukleyerek iptv hesaplari acmaya devam edebilirsiniz.

Neden İPTV Bayilik Hizmeti

Kendi işinizi kurup iptv bayilik hizmetinden yararlanarak iptv satışları yapabilir müşterilerinizi kendiniz yöneterek satışlardan kazanç elde edebilirsiniz.

İnternetiniz Olsun Yeter

İPTV Yayınlarımızı, Bilgisayarınızdan, Smart Destekli Televizyonlardan,
Cep Telefonlarınızdan veya İPTV Destekli Uydu Alıcılarından Sorunsuz İzletebilirsiniz

Bayimiz OLUN

Sizde Bayimiz Olun %50 – %70 Kar Edin..Bonus Kredilerimizden Faydalanın Beraber Kazanalım.

Mobil – Smart TV’ Uyumlu

Yayınlarımızı İOS/ANDROİD Uyumlu Cep Telefonunuzdan, Bilgisayarınızdan. Smart TV’nizden Donmadan Kopmadan İzleyin

Hiçbir Masrafınız Yok

IPTV Evi bayilerinin, ne başlangıçta, ne de satış yaptıkları süre içerisinde hiçbir masrafları yoktur.

Yüksek Kazanç

Birlikte kazandıkça sizlerle kazancımızı paylaşıyoruz. Ne kadar çok satış ortalamasına sahip olursak siz bayilerimizle o kadar çok kazanıyoruz.

Zahmetsizce Kurulum:

Dreambox Tüm HD Uydu Alıcıları (cihazları) Enigma2 Tabanlı Cihazlar; Vu+Duo, Vu+Solo, Media Link, Next Minix, Next 18500HD, Redline, Hiremco Chip Box, Atlanta HD Box ve Atlantanın Diğer HD Modelleri İle İzleyebilirsiniz

Fiyatlandırmamız

Yapacağınız satışlar kredili sistem ile size verecek olduğumuz panelinizden hesaplanmaktadır. Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda panelinizden 1 Kredi 12 Aylık bir üyelik yaptığınızda 2 Kredi hesabınızdan düşecektir. Krediniz bittikçe sistem yöneticilerine talep açarak kredi satın alabilirsiniz

Zengin Kanal İçeriği

Dilerseniz Ekonomik (Türkiye-Bulgaristan-Almanya-Fransa-Ingiltere-Rusya-Ukranya) Dilerseniz Full Paket İçeriklerimizden Birini Alıp İzleyebilirsiniz.

İptv Bayilik Hizmet Ücretlerimiz

İptv bayilik hizmetimizden yararlanmak isterseniz aşşağıdaki paketlerden herhangi birini tercih ederek sizde iptv satışlarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel iptv bayilik hizmetimizden sizde yararlanın sizde kazanın.

İPTV BAYİLİK GİRİŞ
 500TL /BAYİ
GİRİŞ SEVİYE PAKETTİR İÇERİSİNDE 200 ADET KREDİ BULUNMAKTADIR. BAYİLİKLERİMİZDE GİRİŞ ÖDEMESİ 500 TLDİR
İPTV BAYİLİK ORTA
 800TL /BAYİ
ORTA SEVİYE İPTV BAYİLİK PAKETİDİR İÇERİSİNDE 400 ADET KREDİ BULUNMAKTADIR
İPTV BAYİLİK PRO
 1000TL /BAYİ
PRO SEVİYE İPTV BAYİLİK PAKETİDİR İÇERİSİNDE 600 ADET KREDİ BULUNMAKTADIR.
İPTV BAYİLİK UZMAN
 1500TL /BAYİ
UZMAN SEVİYE İPTV BAYİLİK PAKETİDİR İÇERİSİNDE 1000 ADET KREDİ BULUNMAKTADIR.

 

İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.İptv Avrupa Bayilik Verilir l Bayimiz Olmak İstermisiniz.
Post Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Simple Text Widget

Nullam porttitor nisi ac lorem dictum, in maximus lacus porttitor. Pellentesque id tellus ut purus porttitor egestas at eget.

Suspendisse erat lacus, faucibus sit amet sollicitudin vel, interdum sagittis ante. Mauris turpis nisi, laoreet sed pulvinar eget, porta nec enim.

Discover More

Son Yorumlar
  Son Yorumlar
   GNC-İPTV [email protected] Tüm Haklarımız Saklıdır.
   1
   IPTV Bayilik
   Hoşgeldiniz efendim size nasıl yardımcı olabiliriz?
   Powered by