/
IPTV Bayilik Sistemine Hoşgeldiniz

BAYİLİK PANELİ:

Bayimiz olduktan sonra müşterilerinizi oluşturmanız için bayi panel girişi bilgilerini sizinle paylaşacaktır. Bayi Panelinizden yapabilceğiniz bir çok işlem mevcuttur. Bu işlemlerle ilgili Bizler size gerekli desteği sağlayacağından emin olabilirsiniz. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi bir çok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz.Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bayi Paneli sayesinde 7/24 kolaylıkla satış yapabilirsiniz.

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerin yaygınlaşmasında ve yeni üye kitlesine ulaşmamızda bizimle Birlikte İş Ortağı olabileceğinizi biliyor muydunuz ?
Bayilik sistemimiz sayesinde ek gelir elde edebilir, müşteri kitlenize sorunsuz bir şekilde hizmet verebilirsiniz. İptv Bayilik başvurusundaki kullanım detaylarını sizle paylaşalım.

SİZE AİT ALAN ADI:

Bayimiz olduğunuz andan itibaren IPTV BAYİLİK Server size istediğiniz alan adını (domain) kayıt edecektir.

ÜCRETLENDİRME:

Yaptığınız satışlar kredi sistemi ile panelinizden hesaplanmaktadır.
6 Aylık bir üyelik satışı yaptığınızda panelinizden 1 Kredi 12 Aylık bir üyelik yaptığınızda 2 Kredi hesabınızdan düşecektir. Krediniz tükendikçe sistem yöneticilerine talep açarak ve ödeme yaparak kredi satın alabilirsiniz. Krediniz, ödemeniz sonrası 1 saat içerisinde panelinize eklenecektir.

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Bayimiz olmadan önce en az Giriş Paketi yani 200 kredili 500tl paketini alma zorunluluğunuz vardır. Satın alacağınız bu kredi kullanıcılar oluşturmanız için hesabınıza tanımlanacaktır. Bayilik Fiyatlandırması konusunda, Kredi fiyatlarımızı Canlı destek ekibimizden veya [email protected] adresine e-mail yolu ile öğrenebilirsiniz.

[email protected] IPTV BAYILIK TR